Om Oss

Askøy Turlag ble offisielt stiftet 1. oktober 2009 på et møte i Strusshamn på Askøy. Som et lokallag av Bergen og Hordaland Turlag vil Askøy Turlag arbeide for å legge forholdene til rette for et enkelt, aktivt, allsidig og naturvennlig friluftsliv.  Medlem av Askøy Turlag er alle som er medlem av Bergen og Hordaland Turlag og har postadresse i Askøy Kommune.

Styret i Askøy Turlag:

Linda Kleppe
Styreleder
linda.kleppe@met.no
Tlf: 90771027

Monica Gundersen
Nestleder/Nettansvarlig
monica.gundersen@dnt.no
Tlf: 90015105

Rune Strømsnes
DNT Ung/ Materialforvalter/APLE
rstroe3@online.no
Tlf: 91871756

Trond Andreassen
Regnskap/Solrenningen
trond-a@online.no
Tlf: 91709808



Siv Klubben Mosevoll

siv.mosevoll@dnt.no
Tlf: 93404945

Ronny Andre Håpoldøy
Barnas Turlag
ronny_hapoldoy@hotmail.com
Tlf: 91336149

Svein Helge Hopland
APLE
Mail: helge.hopland@gmail.com
​​​​​​​Tlf: 97695854

Iren Kjerrgard
Vara
iren.kjerrgard@gmail.com
Tlf: 90270175

Georg Ove Helle
​​​​​​​Vara
​​​​​​​Georgovehelle@gmail.com
Tlf: 

Sigrun Haarklau
Valgkomite
​​​​​​​sigrun.haarklau@gmail.com
​​​​​​​Tlf: 91178430

Nils Steinar Berg Olsen
Valgkomite
n-berg-o@online.no
Tlf: 90653018